Mankiet szalowy do aparatu Tensoval duo control rozmiar S (17-22 cm)

Właściwy rozmiar mankietu jest niezwykle istotny dla uzyskania dokładnych wyników pomiaru. Mankiet szalowy pasuje na ramię o obwodzie 17- 22 cm i jest łatwy w użyciu. Mankiet został opracowany z myślą o dzieciach oraz bardzo szczupłych osobach.

 

Mankiet czaszowy do aparatu Tensoval duo control (22-32 cm)

Jeśli używanie mankietu szalowego sprawia Ci trudności, możesz zastosować również mankiet czaszowy specjalnie przeznaczony do tego modelu ciśnieniomierza. Mankiet czaszowy dostępny jest dla ramienia o obwodzie 22-32 cm.

 

Mankiet szalowy do aparatu Tensoval duo control rozmiar M (22-32 cm)

Właściwy rozmiar mankietu jest niezwykle istotny dla uzyskania dokładnych wyników pomiaru. Mankiet szalowy pasuje na ramię o obwodzie 22-32 cm i jest łatwy w użyciu. Dodatkowy uchwyt oraz wycięcie pomagają w prawidłowym umiejscowieniu mankietu.

 

Duży mankiet szalowy do aparatu Tensoval duo control rozmiar L (32-42 cm)

Właściwy rozmiar mankietu jest niezwykle istotny dla uzyskania precyzyjnych wyników pomiaru. Większy mankiet szalowy pasuje na ramię o obwodzie 32-42 cm. Dodatkowy uchwyt oraz wycięcie pomagają w prawidłowym umiejscowieniu mankietu.

 

Zasilacz sieciowy do Tensoval duo control

Jeśli często mierzysz ciśnienie w domu, możesz również wyposażyć się w zasilacz sieciowy. Pasuje on również do aparatu Tensoval comfort.