Aparaty do pomiaru ciśnienia krwi

Systematyczne i dokładne pomiary ciśnienia krwi zapewniają osobom cierpiącym na nadciśnienie tętnicze poczucie bezpieczeństwa. Lekarze zalecają regularne kontrole ciśnienia krwi poza gabinetem. My, polecamy dokonywanie samodzielnych pomiarów za pomocą ciśnieniomierzy Tensoval. Dzięki najnowszym technologiom są one dokładne, niezawodne i proste w obsłudze. Gdy jesteś poza domem sięgnij po niewielkich rozmiarów przenośny aparat Tensoval mobil. W domu użyj klasycznego Tensoval comfort lub innowacyjnego Tensoval duo control, który wykorzystuje dwie metody pomiaru i jest zalecany również przy różnego rodzajach zaburzeniach rytmu serca lub słabym pulsie.

Regularnie kontrolując nadciśnienie, wspomagasz jego leczenie.

 

Ciśnieniomierze naramienne

W ofercie ciśnieniomierzy firmy HARTMANN znajdują się dwa w pełni automatyczne aparaty naramienne: Tensoval duo control i Tensoval comfort i jeden półautomatyczny: Tensoval compact. Innowacyjne technologie zastosowane w aparatach gwarantują precyzyjne i wiarygodne wyniki pomiarów.

więcej informacji na temat automatycznych ciśnieniomierzy naramiennych

Ciśnieniomierze nadgarstkowe

W ramach profilaktyki chorób układu krążenia, aparat Tensoval mobil służący do pomiaru ciśnienia krwi na nadgarstku stanowić będzie dobry wybór. Dzięki dużym przyciskom jest bardzo łatwy w obsłudze i ma obszerną pamięć obejmującą 120 ostatnich pomiarów (2 x 60).

więcej informacji na temat ciśnieniomierzy nadgarstkowych