Tensoval duo control

To jedyny ciśnieniomierz, który funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną jak i osłuchową, która wykorzystywana jest przez specjalistów w gabinetach lekarskich. Tensoval® duo control zapewnia precyzyjne wyniki ciśnienia tętniczego krwi również w przypadku pacjentów z zaburzeniami rytmu pracy serca.

Lekarska precyzja pomiaru ciśnienia w Twoim domu. Technologia Duo Sensor.
Technologia Duo Sensor to połączenie dwóch metod pomiaru ciśnienia krwi: klasycznej osłuchowej, stosowanej w gabinetach lekarskich i oscylometrycznej. Dzięki zastosowaniu tej podwójnej techniki pomiaru aparat zapewnia precyzyjne wyniki ciśnienia tętniczego także w przypadku pacjentów z arytmią.
Arytmia u pacjentów może prowadzić do błędnych odczytów. U pacjentów z arytmią pomiar ciśnieniomierzem pracującym wyłącznie w oparciu o metodę oscylometryczną może prowadzić do błędnych odczytów.

Dokładne wyniki pomiarów ciśnienia krwi nie tylko w gabinecie lekarskim:
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Duo Sensor, samodzielna, regularna i precyzyjna kontrola wartości ciśnienia krwi w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dnia nie jest już problemem.

Bez pośpiechu:
Obsługa urządzenia jest prosta, dzięki czemu może być ono dedykowane również osobom starszym. Wyraźnie oznaczone przyciski, intuicyjne menu i czytelny wyświetlacz pozwalają na uzyskanie wiarygodnych wyników w zaciszu domowego ogniska.

Istotna wskazówka:
Aparat wykrywa i sygnalizuje objawy arytmii serca. Jeżeli w czasie prawidłowo przeprowadzanych pomiarów symbol nieregularnej pracy serca ukazuje się dość często, jest to istotna informacja dla pacjenta i lekarza.

Prosto i przyjemnie:
Dodatkowy uchwyt oraz wycięcie w mankiecie pomagają w prawidłowym jego umiejscowieniu. Ponadto technologia Comfort Air zapewnia przyjemny i komfortowy pomiar. Mankiet jest dostępny w małym (obwód ramienia 17-22 cm), średnim (obwód ramienia 22-32 cm) i dużym rozmiarze (obwód ramienia 32-42 cm).

Ku pamięci:
Aparat zapisuje 60 wyników dla 2 użytkowników łącznie z datą i godziną pomiaru. Tensoval® duo control stosuje się do wytycznych Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego i rozróżnia wartości pomiarów dokonywanych rano i wieczorem. Ponadto wylicza wartości średnie ze wszystkich pomiarów, pomiarów porannych i wieczornych. W ciągu dnia poziom ciśnienia krwi ulega zmianie, dlatego w przypadku farmakologicznego leczenia nadciśnienia, informacje te mogą być bardzo pomocne lekarzowi.

Najważniejsze zalety:

  • Wysoka jakość urządzenia: w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny z 5 letnią gwarancją.
  • Precyzja: wysoka dokładność pomiarów dzięki technologii Duo Sensor.
  • Wiarygodność: wykrywa i sygnalizuje objawy arytmii serca.
  • Komfort: dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii Comfort Air, pomiar ciśnienia przebiega w łagodny i przyjemny sposób.
  • Bezpieczeństwo: aparat klinicznie zatwierdzony, poddany szczegółowym badaniom klinicznym i posiadający rekomendację międzynarodowych towarzystw zrzeszających specjalistów ds. nadciśnienia tętniczego.
  • Profesjonalizm: aparat stosuje się do wytycznych Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ESH) i rozróżnia wartości pomiarów dokonywanych rano i wieczorem.
  • Wygoda: użytkowania i intuicyjna obsługa.

Duo Sensor Technology

Download instruction manual

Tensoval duo control I